Orta Format'ın #14'ten #19'a kadar olan güncellemelerinde yer alan deneme yazılarından oluşturduğumuz "Seçme Yazılar #2" kitabını yayınladık. 

Satın almak isteyenler için ücreti 20 TL olarak belirledik. (Yazılar #01 ve Yazılar #02 kitaplarının her ikisini de almak isteyenlere 30 TL'dir.)Bu kitapların satışından elde edilen gelirle telif ve sonraki kitapların finansmanını sağlamayı umuyoruz.  (Fotoğrafla ilgili kurumlara, üniversitelerin fotoğraf kulüplerine ve kütüphanelere ücretsiz olarak ulaştıracağız.) 

Edinmek isteyenler ortaformat@gmail.com adresinden bize ulaşabilir ya da aşağıdaki noktalardan satın alabilirler.

Satış noktaları:  

Filbooks, Karaköy

Robinson Crusoe 389, Karaköy

Mephisto, Taksim

Ka Atölye, Ankara

* Kitabın basımındaki desteklerinden dolayı Canon ve A4 Ofset'e teşekkür ederiz.

 

 

Orta Format Dergi'nin #01 - #13. güncellemeleri arasında yer alan yazılardan oluşan bir seçki hazırladık. Satın almak isteyenler için ise ücreti 20 TL olarak belirledik. Herhangi bir kar amacımız olmamakla birlikte sonraki kitapların finansmanını sağlamayı umuyoruz.  

Edinmek isteyenler ortaformat@gmail.com adresinden bize ulaşabilir ya da aşağıdaki noktalardan satın alabilirler.

Satış noktaları:  Filbooks, Karaköy Robinson Crusoe 389, Karaköy

Mephisto, Taksim Ka Atölye, Ankara

 

 

Orhan Cem Çetin'in Marcus Graf küratörlüğünde hazırlanan retrospektifi geçtiğimiz aylarda sergilendi. Üzerine konuşmak ve yazmak gerekliliğini sürekli hissetmemize rağmen, bilindik sözlerle yer verirmiş gibi yapmak yeterli gelmedi.   Bizimle benzer şekilde düşünenen sanatçı Cemre Yeşil, Orta Format için retrospektiften yola çıkarak bir üretim gerçekleştirdi ve aşağıda yer alan "OCÇ Retrospektif" ortaya çıktı.   Güncelleme #14'te yayınladığımız çalışmanın basılı halini, fotoğrafla ilgili kurumlara, fotoğraf kulüplerine, kütüphanelere ve tüm 'OCÇ' severlere ulaştırmak istiyoruz. Ücreti 10 TL'dir.   Edinmek isteyenler ortaformat@gmail.com adresinden bize ulaşabilir ya da aşağıdaki noktalardan satın alabilirler.   Satış Noktaları: Bandrolsüz, İstanbul Filbooks, Karaköy Ka Atölye, Ankara ___________________________________________________________ (Kitaplarımızı fotoğrafla ilgili kurumların ve fotoğraf kulüplerinin kütüphanelerine -gönderim bedeli hariç- ücretsiz olarak ulaştırıyoruz. Lütfen bu konu hakkında bizimle irtibata geçiniz.)